חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיטות נוער

במהלך השנים אנחנו יכולנו לראות שינוי עצום בכל הקשור לעיצוב ולחומר ממנו עשויים שולחנות אוכל לבתים בישראל. אם בעבר היינו רגילים לראות בעיקר שימוש בשולחנות אוכל דקים, בדרך כלל מעץ פשוט, הרי שעם השנים העיצוב השתנה וגם החומר ממנו עשויים השולחנות השתנה. כך במהלך השנים, שולחן אוכל הפך ממוצר שהתייחסות אליו היא רק אל אופן השימוש בו למוצר שהתייחסות אליו היא גם אל אופן העיצוב שלו.

לפני שנציג כאן שורה של שולחנות אוכל שאתם יכולים ליהנות מהן בבית, נסביר בקצרה מדוע חל השינוי הזה ביחס אליהם. ראשית, יותר ויותר אנשים הוציאו את השולחנות מהמטבח והציבו אותן בפינות אוכל מוגדרות, פינות בין המטבח לסלון, כך השולחן תפס מקום ייחודי משלו ולפיכך הוא היה צריך להיות בעל חשיבות בעיצוב שלו. שנית, כל הרעיון של עיצוב הבית השתנה, השתדרג ועל כן שולחנות אוכל הפכו לחלק בלתי נפרד מהעיצוב הבית, כמו כל רהיט אחר. שלוש, ההיצע בתחום גדל, כך אנחנו יכולים למצוא כיום שולחנות שבעבר לא יכולנו למצוא, בוודאי לא עבור בתים רגילים, פשוטים.

דגמים של שולחנות אוכל

הדגם הקלאסי אותו תוכלו למצוא אצלנו ב-WOODY, הוא כמובן הדגם של שולחן עץ, הוא יכול להיות בנוי מסוגים שונים של עץ, אנחנו נוהגים להשתמש בסוגי עצים המובחרים ביותר, מדובר בשולחנות כבדים ומסיביים, שיוצרים תחושה מכובדת ונעימה. מדובר בשולחן ל-6 סועדים ומעלה, כמובן שאפשר לפתוח אותו בצורות שונות.

דגם נוסף, שנחשב גם הוא קלאסי למרות שהשימוש בו הוא פחות מאשר בשולחנות עץ, הם שולחנות זכוכית. מדובר בשולחנות שמשמשים גם לארוחות גדולות אך גם לאירוח חברים לקפה או לכל דבר אחר. אלו שולחנות שמגיעים בצורות שונות, להבדיל משולחנות עץ אשר בדרך כלל מגיעים בצורה מלבנית, שולחנות זכוכית יכולים להגיע גם בצורה מעוגלת.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים רוכשים שולחנות שיש. מדובר על שולחנות אשר המשטחים שלהם עשויים שיש טבעי בעוד הרגליים עשויות ניקל או עץ, זה תלוי בדגם. שולחנות אלו מתאימים לכל בית ובפרט לבתים גדולים ומכובדים. כמובן שאלו שולחנות כבדים ומאסיביים בעלי נוכחות, אך הם גם מאוד ייחודים במראה שלהם.

לצד השולחנות הנ"ל אנחנו יכולים למצוא שולחנות מתקפלים, שולחנות אשר מתאימים לבתים אשר מארחים ארוחות גדולות בחצר או בגינה, וכן בפנים הבית. מדובר בשולחן שיכול להיפתח באופן מודולארי, כך שבכל פעם ניתן לפתוח אותו בדיוק באורך שאנחנו זקוקים. לרוב השימוש בשולחן זה מתבצע במקרים בהם לא ניתן לארח בשולחן אוכל רגיל או לצידו.

אצלנו ב-WOODY תוכלו למצוא את כל השולחנות הנ"ל במגוון דגמים ועיצובים, עשויים בחומרים הטובים ביותר. כל אחד מהשולחנות אצלנו יתאים בשבילכם לארח בעזרתם חברים ובני משפחה.

בוודי תוכלו למצוא מבחר ענק של שולחנות אוכל מזכוכית, שולחנות אוכל משיש, שולחנות אוכל מניקל, שולחנות אוכל מעץ. שולחנות האוכל באתרנו נבחרו בקפידה רבה ועומדים בסטנדרטים הגבוהים של חברתנו מבחינת האיכות והעיצוב.