חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיטות לילדים

למרות שאת שעות היממה אנחנו לא מבלים בחדר השינה, עדיין מדובר בחדר מרכזי בעל משמעות רבה עבורנו ולכן אנחנו גם נוהגים לקנות ריהוט אשר עונה על הצרכים שלנו ומעוצב כפי שאנחנו אוהבים, על מנת שנוכל ליהנות ממנו כמה שיותר.

במהלך השנים עיצוב חדרי השינה עבר שינוי מהותי. אם בעבר היה נהוג לרכוש חדרי שינה אשר מילאו כל פינה בחדר, חדרי שינה אשר כללו מיטות עם ארון מצעים, שידות קטנות בצד, שידת איפור וארון בגדים, הרי שכיום נהוג לרכוש חדרי שינה שהם הרבה יותר מינימליסטיים, מתוך הנחה שחדר שינה צריך להיות יותר מרווח.

במקום ארון בגדים אנחנו בונים חדר ארונות או רוכשים ארון אשר נשאר מחוץ לחדר, במקום מיטה כבדה אנחנו מעדיפים מיטות מינימליסטיות במראה שלהן בזמן שהגודל שלהן הוא גדול כך אנחנו יכולים ליהנות משינה נוחה וטובה. לגבי השידות, הרי שבמקרים רבים אנחנו מעדיפים שידות קטנות ליד המיטה ולא יותר מכך.

אך כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סגנונות עיצוב של חדרי שינה. החל מסגנונות עיצוב קלאסיים למי שמחפש, בכל זאת, חדרי שינה בסגנון של פעם, ועד חדרי שינה מודרניים, אשר נחשבים פרקטיים ונוחים יותר. חדרי השינה המודרניים מורכבים הן מעץ מלא והן מחומרים אחרים כולל מתכות יקרות. החדרים מגיעים בצבעים שונים, החל מצבעים בהירים ועד צבעים כהים, לכן ניתן לבצע התאמה בין צבע הריהוט לזה של החדר. בסופו של דבר, מאחר וריהוט חדרי שינה מהווה נדבך מהותי בעיצוב של החדר, הרי שיש להתאים אותו לאופי בו אנחנו רוצים לעצב את החדר וכן לפריטים אחרים שנמצאים בו, כמו דלתות, וילונות, שטיחים, וכן הצבע שבחרנו לצבוע בו את קירות החדר.

מלבד שאלת העיצוב של חדר השינה, יש להתייחס גם לשאלת הפונקציונאליות שלו. החל ממבנה הארונות והשידות ובפרט פתרונות האחסון שקיימים בריהוט אותו אנחנו מבקשים לקנות. עד כמה הפתרונות הם יעילים ומאפשרים לנו אחסון נכון ונוח של בגדים, מצעים או חפצים אחרים, ועד לשאלת הפונקציונאליות של המזרון אותו אנחנו מבקשים לקנות. עלינו להתייחס לא רק לשאלה של גודל המזרון והעובי שלו, אלא גם לשאלות עד כמה הוא נוח לשכיבה ממושכת, עד כמה הוא בריא לגב, וכמה זמן הוא מחזיק מעמד.

שאלת העמידות של הריהוט היא שאלה בסיסית ועלינו להתייחס אליה מיד כשאנחנו בוחרים חדר שינה אותו אנחנו רוצים לקנות. מאחר ואין לנו כוונה להחליף כל שנה חדר שינה, אנחנו צריכים לבחור ריהוט עמיד וחזק שיחזיק מעמד לפחות 10 שנים אם לא יותר.

אצלנו בחברת WOODY תוכלו למצוא מגוון חדרי שינה בסגנונות שונים. תוכלו ליהנות מעיצובים ייחודים שיכולים להתאים למה שאתם מחפשים, בשילוב חומרים ייחודים ואידיאליים שיכולים להחזיק מעמד זמן רב ולשרת אתכם נאמנה.