חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כורסאות גריאטריות

כיסא גריאטרי, הוא פתרון ישיבה מיוחד המיועד לתת מענה לצרכים הספציפיים של מבוגרים. כסאות אלה מציעים נוחות, תמיכה ופונקציונליות משופרים כדי לקדם יציבה, ניידות ורווחה טובה יותר. כסאות גריאטריים מתוכננים בקפידה כדי להכיל מצבים בריאותיים שונים ואתגרי ניידות הנפוצים על ידי קשישים.

תנאים הכרחיים לבחירת כורסא

בעת בחירה של כורסא גריאטרית, יש לקחת בחשבון מספר גורמים כדי להבטיח את הבחירה הנכונה:
חשוב לבחור בכיסא המספק ריפוד נעים, יחד עם תכונות מתכווננות ותמיכה ארגונומית על מנת לשפר את הנוחות במהלך ישיבה ממושכת. כמו כן גם כיסאות עם גלגלים נחשבים למומלצים, כשבסיסים מסתובבים או מנגנוני הרמה כדי להקל על העברות וניידות קלות יותר. חשוב לוודא גם היבט של יציבות, לכן מומלץ לוודא כי הכיסא הנבחר הינו בעל משענות מתכווננות, כמו משענות ראש ומשענות ידיים. כל אלו יוכלו לספק תמיכה אופטימלית ושמירה על יציבה נכונה. וכמובן שבעת הבחירה מומלץ בחרו כיסאות העשויים מחומרים עמידים שקל לנקות ולתחזק, שיסייעו בקידום היגיינה ואריכות זמן השימוש.

מגבלות משקל של כורסא גריאטרית

להגבלות משקל יש תפקיד מכריע בבחירת כורסא גריאטרית מתאימה. היצרנים מספקים מגבלות משקל לכל דגם כיסא כדי להבטיח בטיחות ושלמות מבנית. בעת בחירת כיסא, קחו בחשבון את המשקל של האדם שישתמש בו ובחרו כיסא שיכול להכיל את משקלו בנוחות מקסימלית. לכן חשוב גם לבחור כיסא בעל כושר משקל העולה על משקל המשתמש על מנת להבטיח יציבות לאורך זמן.

שימושים שכיחים

כסאות גריאטריים משרתים מטרות שונות ונמצאים בשימוש נרחב במסגרות שונות ונעים בין שימוש במסגרות טיפול ביתי על מנת לספק ישיבה נוחה למבוגרים אשר עשויים לסבול מגבלות ניידות או להזדקק לסיוע בפעילויות יומיומיות. ועד לשימוש במרכזי שיקום כאשר כסאות אלו משמשים במרכזי שיקום בכדי לקדם יציבה נכונה, לתמוך בתרגילים, טיפוליים ולסייע בתהליך ההחלמה.