שולחנות סלונים מזכוכית


פופולאריות

שולחנות סלונים מזכוכית

לא נמצאו מוצרים בבחירת סינון זה.

שולחן סלוני מזכוכית
 
שולחן סלון הפך בשנים האחרונות לאחד ממוצרי הריהוט הנפוצים ביותר בחדר האורחים, אם עד כה סולחן הסלון הסתכם בסך הכל בפלטה מעץ עם ארבע רגליים כיום המצב הרבה יותר מורכב והתפתח מאד.

מגוון האפשרויות בתחום עיצוב הריהוט הוא נרחב ולעיתים אף מבלבל , אך יש לכך גם יתרון שהלקוח יכול לבחור מה שהוא רוצה ולא להיות מקובע. אם בעבר חומר הגלם המוביל היה רק עץ, כיום זה גם זכוכית, כמובן שמדובר בזכוכית איכותית , עמידה ומתאימה לעיצוב השולחן. איך בוחרים שולחן סלוני מזכוכית ומה חשוב לדעת לפני הרכישה?
 
איך לבחור בצורה נכונה את שולחן הזכוכית?
 
כאשר רוצים לעצב את הבית באופן כזה או אחר יש תחילה לבחור את חומר הגלם, אם כבר התקבלה ההחלטה ואתם רוצים לעצב את הסלון שלכם באופן מודרני דהיינו להוסיף שולחן סלוני מזכוכית חשוב לדעת הדברים הבאים: התפיסה הרווחת היא שזכוכית נשברת בקלות, ובכן בתחום הריהוט כבר בדקו והגיעו לרמת עיצוב נכונה כך שהזכוכית תהיה עבה יותר, יציבה יותר, וכמובן שתאריך שנים.

לפני שמגיעים לחנות ואומרים למוכר תארוז לי את זה בבקשה, יש לברר מה עובי הזכוכית, האם יש אחראיות על שולחן הזכוכית, מה עלות השולחן, ועוד. דבר נוסף שיש לבדוק זה האם הפינות הם חדות/ מעוגלות, ומדוע? אם יש לכם ילדים בבית וודאי לא תרצו שהם יתקלו בשולחן ויקבלו מכה ולכן מבחינה בטיחותית עדיף לרכוש שולחן סלוני מזכוכית עם פינות מעוגלות.
 
איפה קונים?
 
כיום הדינמיקה של החיים הרבה יותר סוערת, לחוצה ועמוסה אבל מה עושים כאשר בכל זאת צריכים לרכוש שולחן סלון? זה פשוט נכנסים לאתר וודי ומתחילים לבחור את השולחן שתופס את העין ונראה הנכון והפרקטי ביותר. חברת וודי היא אחת החברות המובילות בתחום ייבוא ושיווק רהיטים, תוכלו למצוא לא רק שולחנות סלון מזכוכית אלא גם מיטות ילדים, ארוניות , שידות, מזנונים, וטרינות, פינות אוכל, כיסאות ,כורסאות,לבית ולמשרד,ועוד.

בעזרת צוות מקצועי, יעיל ומסור תוכלו להזמין ריהוט מבלי לצאת מהבית. למידע ופרטים נוספים ניתן למצוא כאן.