שולחנות אוכל מזכוכית


פופולאריות

שולחנות אוכל מזכוכית

לא נמצאו מוצרים בבחירת סינון זה.

שולחנות האוכל קיבלו מזמן תפנית מפתיעה , לפני יותר מעשור שולחנות האוכל בבית היו חלק אינטגרלי ומובן מאליו מעיצוב הבית, לא ייחסו לשולחנות האוכל חשיבות כה רבה, וגם תחום העיצוב לא היה ממש בשיאו. אבל מאז עברו הרבה שינויים גם באיכות חומרי הגלם וגם שילובים מיוחדים של אלמנטים המשלבים גם איכות וגם יתרון מודרני על פני אחרים.
 
אחד השילובים הבולטים הוא הזכוכית, שולחנות אוכל מזכוכית תפסו תאוצה וכיום ניתן לראות מגוון שילובים מיוחדים המאפשרים עיצוב ייחודי לבית בכלל ולפינת האוכל בפרט.
 
זכוכית בשולחן האוכל? – הייתכן?

ובכן ברושם ראשוני נראה שזכוכית זה לא חומר הגלם הכי בטיחותי, אבל! מדובר על זכוכית עמידה וחזקה, שמשתלבת היטב עם חומרי גלם נוספים כמו עץ, אלומיניום וברזל. שולחנות אוכל מזכוכית כיום הם בין שולחנות האוכל הנפוצים ביותר וניתן לראות כמעט בכל חנות מספר דגמים מובילים. ללא ספק מדובר בפריצת דרך וקידמה משמעותית בעולם עיצוב שולחנות האוכל.
 
איך לבחור שולחן אוכל מזכוכית?
 
לפני שמגיעים אל חנויות הרהיטים השונות ובוחרים שולחן אוכל מזכוכית חשוב לבדוק היטב איזה שולחן אוכל אתם תרכשו.

מה חשוב זה לרכוש מחברה המתמחה בתחום הריהוט, שיש לה מבחר גדול של שולחנות אוכל מזכוכית, ובנוסף שתהיה אחראיות על המוצר. דבר נוסף זה המחיר, הרי ידוע שרכישת שולחנות אוכל מזכוכית יכולים לעלות לא מעט כסף ומחיר סביר בהחלט יכול להשפיע על קניית השולחן.
 
אחת החברות שכבר עוסקת בתחום רכישת שולחנות אוכל מזה זמן רב היא חברת וודי, יבואנית ומשווקת מגוון רחב של שולחנות אוכל מזכוכית, אצל חברת וודי ניתן למצוא בהתאמה מלאה שולחן איכותי, יציב ובעל חזות יפה. לקוחות רבים אשר רכשו שולחנות פריטי ריהוט שונים מרוצים מאד.

רוצים להתחדש לכבוד החגים בשולחן פינת אוכל מעוצב ומודרני? או אולי יוקרתי ואפילו מהודר?. איכות שלחנות הזכוכית של חברת וודי היא גבוהה מאד והגימורים הם ללא ספק מהמובילים ביותר, דואגים לפרטים הקטנים. נשמע מעניין?כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים וליהנות משולחן אוכל מרווח ונעים שכיף לארח.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא את מבחר שולחנות האוכל העשויים מזכוכית מחוסמת. שולחנות האוכל מזכוכית הם המילה האחרונה בתחום העיצוב. היום, בשונה מהעבר, פינת האוכל מהווה מרכז הבית. הן ,לרוב, ממוקמות בכניסה לבית ומהוות מקום אירוח מרכזי ולכן אין ספק שפריט זה צריך להיות יפה ומושך. פינות האוכל מזכוכית הן בעלות מראה נקי וחלק אשר משלים את המראה המודרני של ביתכם.