סלון פינתי


פופולאריות

סלון פינתי

לא נמצאו מוצרים בבחירת סינון זה.

ההמצאה שהפכה את חדר האירוח למקום הכי מבוקש בבית וזו המצאת סלון פינתי גדול. עיצוב הבית כיום מהווה חלק אינטגראלי ופעיל מאד בבתים, משרדים ועסקים שונים. בכל פעם מנסים למצוא את ה”דבר הבא” שיעצים ויחדש את תחום עיצוב הבית.
 
מה הייחודיות של הסלון הפינתי?
 
כל עיצוב הוא שונה אך הוא מביא עימו את הייחודיות שלו, אותו הדבר גם בסלון פינתי גדול, הייחודיות שלו הוא הנוכחות שלו. כאשר נכנסים לבית שיש בו סלון פינתי גדול אין ולא ניתן להתעלם מעובדה זו, כדי שפריט הריהוט הנ”ל יביא עימו את רוח העיצוב החדשה וסגנון עיצוב מיוחד צריך לבחור את הבד, העור בצבע הנכון, ובמידה ורוצים מעט להתפרע עם העיצוב של חדר האירוח אפשר לבחור בסלון פינתי מעוצב בפסים, נקודות, דוגמאות שונות שיבליטו את הסלון ויתנו לו עיצוב משלו.

יחד עם זאת חשובה האווירה וההרמוניה של העיצוב בבית ולכן אם כבר בחרתם סלון פינתי דומיננטי חשוב לבחור שולחן, כורסא בצבע עדין או חלק, אנו לא רוצים להיכנס לבית שיש בו ערבוב של צבעים חזקים מאד, ולכן התאמה בין צבעים גם בתחום העיצוב היא מאד חשובה.
 
הסלון הפינתי ממלא באיזה שהוא אופן חלל ריק , כך שאם למשל יש פינה בבית שאינה מנוצלת ולא יודעים מה לשים בה, אגרטל או עציץ זה חסר טעם כי ילדים קטנים מסתובבים, או מנורה מעוצבת בסגנון פרובאנס לא תתרום לפינה הריקה, ולכן הבחירה בסלון פינתי גדולה תהיה אפקטיבית ותשלים את העיצוב באופן מדויק.
 
לפני שבוחרים כדאי להתייעץ עם המומחים
 
סלון פינתי הוא אחד הטרנדים הבולטים בריהוט לבית בכלל ובעיצוב הסלון בפרט, כדי לבחור את הסלון הנכון חשוב מאד להתייעץ עם מומחים בתחום, כך למשל תוכלו לקבל את כל המידע מחברת וודי המשווקת מגוון רחב של סלונים פינתיים בכל הגדלים, איכות ומקצועיות היא אבן דרך של חברת וודי, והיום כבר לקוחות רבים מזמינים ונהנים משירות, איכות ומוצר ייחודי. אז אם אתם עדיין מתלבטים היכן לרכוש את הסלון שלכם , כאן תוכלו להגיע להחלטה נכונה, הקליקו כאן ותקבלו הצעת מחיר משתלמת.

בקטגוריה זו ניתן למצוא מבחר ענק של סלונים במתכונת של סלון פינתי בצורת “ריש” או בצורת “ח”. סלוני ה”ריש” מלווים אותנו כבר מס’ שנים ואינם הופכים למוצר “מיושן” מבחינת העיצוב וזאת בשל ההתאמה שלהם למבנה הבתים בישראל ובשל המבנה הפינתי שלהם אשר אינו מותיר חללים ריקים או חללים “מתים” בסלון.סלוני ה”ח” מתאימים מאוד לבתים גדולים עם חלל גדול בסלון. זהו לא סוד שהסלון הוא החלל העיקרי בבית, בו מבלים כל בני המשפחה יחדיו ולכן חשוב מאוד שחלל זה יהיה מעוצב בקפידה ומתוכנן היטב בצורה כזו שתעניק תחושת עיטוף וחמימות לסלון.