כסאות בר


פופולאריות

כסאות בר במבצע

כיסא בר עם משענת גב נירוסטה דגם BC101

מחיר באתר: 357 ₪

 

הזמן עכשיו!

כיסא בר ללא משענת גב דגם BC104

מחיר באתר: 325 ₪

 

הזמן עכשיו!

כיסא בר דגם BC103

מחיר באתר: 415 ₪

 

הזמן עכשיו!

כיסא בר דגם BC102A

מחיר באתר: 415 ₪

 

הזמן עכשיו!

הייתם רוצים שתהיה להעניק לחברים שלכם תחושה של בר כשאתם מארחים אותם בבית? הייתם רוצים שתהיה לכם תחושה שאתם יושבים בבית קפה משלכם בכל פעם כשאתם יושבים לשתות קפה של בוקר או בצהריים? לא צריך הרבה בשביל זה, קצת מוזיקה טובה ברקע, מכונת קפה איכותית, וכסאות בר ליד הדלפק שבמטבח.

במהלך השנים, כסאות בר הפכו מאוד נפוצים לשימוש ביתי לצד שימושים עסקיים שונים. יותר ויותר אנשים רוכשים כסאות כאלה ומשתמשים בהם לצרכים מגוונים. לרוב השימוש בכסאות בר נעשה בבתים בהם יש דלפק (אי) במטבח או שולחנות גבוהים לאירוח, בפנים הבית ומחוצה לו.

מלבד השימוש הביתי מתקיימים עוד שורה של שימושים נפוצים בכסאות בר, אנחנו יכולים למצוא אותם בכל מסעדה, פאב, בית קפה, הן לצורך ישיבה ליד הבר עצמו והן ליד השולחנות, אנחנו יכולים למצוא שימוש בכסאות בר באולמות וגני אירועים (באזור בו מתקיימת קבלת פנים), במועדונים ודיסקוטקים, כמו כן לא פעם כסאות בר משמשים בתור כסאות באזורי המתנה במשרדים שונים. העיצוב הייחודי שלהם, כפי שנראה מיד, הופכים אותם לפריט שיש לו גם שימוש פרקטי וגם הוא תורם את חלקו מבחינת העיצוב.

דגמים של כסאות בר בהם אנחנו יכולים להשתמש בבית ובעסק

לפני שנציג כאן שורה של דגמים נפוצים והיתרונות שלהם, נסביר בקצרה מה זה כסא בר ומה מבדיל בינו לבין כסאות רגילים. כסא בר הוא כסא גבוה, אשר מגיע לעיתים ללא משענת אך עם מקום להניח את הרגליים בצורה נוחה (מאחר ואצל רוב האנשים הרגליים לא מגיעות לרצפה כשהם יושבים על הכסא). הכסא הוא בגובה של הבר, ומאפשר ישיבה נוחה לצידו.

הדגם הנפוץ ביותר של כסאות בר הם כסאות עץ אשר אין להן משענת לגב. מדובר על דגם קלאסי של כסאות בר שנוכל למצוא בלא מעט פאבים, בעיקר פאבים בעלי ארומה ישנה. לצידם אפשר למצוא כסאות בר נפוצים אחרים, כך למשל כסאות בר שמחוברים לרצפה ולעיתים אף אחד לשני, עם מושב מרופד ומשענת קטנה לגב התחתון. אלו כסאות שנמצאת בפאבים יותר מודרניים ובבתי קפה שונים.

היום אשר למצוא שלל עיצובים של כסאות בר, כך למשל כסאות מתכת עם ריפוד, כסאות נירוסטה עם משענת קצרה לגב, כסאות עם משענת ארוכה לאורך כל הגב. כל הדוגמאות הנ”ל, הן דוגמאות בעלות עיצוב מודרני אשר מגיעות בצבעים שונים. הכסאות יכולים לשמש אותנו הן בשימוש ביתי והן בשימוש עסקי. אנחנו יכולים למצוא את מגוון העיצובים שהצגנו כאן בבתי קפה ובפאבים מודרניים, היתרונות שלהם, מדובר בכסאות מאוד נוחים לישיבה ממושכת בזכות המושב המרופד והמשענת בגב, וכן הם מאוד אלגנטיים ויפים ומוסיף לעיצוב של המקום.

דוגמא לחברה שמספקת כסאות כאלה היא חברת WOODY, אשר מציעה ללקוחותיה מגוון כסאות בר אשר יכולים לשרת אותם נאמנה למשך תקופה ארוכה הן לשימוש ביתי והן לשימוש עסקי. החברה מציעה סוגים שונים של כסאות מרהיבים ביופיים ונוחים מאוד לישיבה.

זה כבר שנים ששולחן הבר והדלפק הפכו לחלק בלתי נפרד מהמטבח הישראלי. כסאות הבר הם פריט עיצובי לכל דבר, הן יכולות להיות עשויות מפלסטיק קשיח המעניק מראה צבעוני וחי, ומצד שני הכסאות יכולות להיות עשויות מנירוסטה איכותית בשילוב דמוי עור איכותי אשר יעניקו מראה מודרני, נקי ויוקרתי.